Adana Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
JÜLİDE SARIEROĞLU
Adalet ve Kalkınma Partisi - Adana Milletvekili Adayı

AK PARTİ

ADANA

1-JÜLİDE SARIEROĞLU
2-TAMER DAĞLI
3-MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
4-AHMET ZENBİLCİ
5-ABDULLAH DOĞRU
6-SEVİL CAN
7-MUHAMMED AKSOY
8-SAMİR ALTUNKAYNAK
9-RAMAZAN ÇIRAK
10-EROL KAHRAMAN
11-REŞAN ARLIER
12-NECİP FAZIL CENGİL
13-MEHMET GAZİOĞLU
14-MUHAMMED ZEKİ AÇ
15-ZEKERİYE YILDIZOĞLU

MHP

ADANA

1 MUHARREM VARLI
2 AYŞE SİBEL ERSOY
3 CAHİT ÖZTOK
4 YUSUF BAŞ
5 MUSTAFA İZGİOĞLU
6 ÇAĞRI ŞAHİN
7 FİRDEVS CİNGÖZLER
8 YEŞİM AKKAŞ
9 ARZU BÜYÜKNACAR
10 DİREN ÖZGÜL
11 AZİZ SÖKMEN
12 MEHMET ŞAHİN
13 NESLİHAN GÖK
14 MUSTAFA EREN
15 HASAN ÇALIŞ

CHP

ADANA

1-AYHAN BARUT
2-ORHAN SÜMER
3-MÜZEYYEN ŞEVKİN
4-BURHANETTİN BULUT
5-OYA TEKİN
6-OSMAN BERKE DUVAN
7-MEHMET SABAHŞEN
8-MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
9-BÜLENT ÖĞRÜ
10-GÖKÇE PİŞKİN
11-BERFU SALICI YAKIT
12-SIDIKA HALICIOĞLU
13-ONUR AKPINAR
14-ÖZGÜR ULAŞ ILGIN
15-GÜVEN BOĞA

İYİ PARTİ

ADANA

1 İSMAİL KONCUK
2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
3 ALİ AYDIN
4 NİHAL AĞCA
5 RECAİ MERCİMEK
6 SİNEM ULUDAMAR
7 MEHMET SERTAÇ DURAK
8 VEDAT SABANCI
9 EREN ÖZER
10 HAMZA GÜLTEKİN
11 ŞULE TÜDEŞ
12 ERCAN ATALAY
13 ALİ KABAKLI
14 SİBEL ÇAKMAK
15 İLKER KILINÇ

2018 genel seçimleri için aday olan Adana milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Adana milletvekili adayları sayfamızda, Adana’dan aday olan milletvekillerini öğrenebilir, profil sayfalarında gezinebilir, Adana milletvekili adayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Milletvekili adaylarının seçim programlarının da sunulduğu Adana milletvekili adayları sayfamızda, Adana adayları ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, sosyal medya hesaplarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Adana milletvekili adayları, MHP Adana milletvekili adayları, CHP Adana milletvekili adayları, İyi Parti Adana milletvekili adayları, Saadet Partisi Adana milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar, Adana milletvekili adayı sayfamızda.

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzun Adana milletvekili adayları sayfasında şunları bulabilirsiniz. Adana milletvekili adayının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… Yine milletvekili adayının gerçekleştirdiği organizasyonlardan videoları görüntüleyebilir, milletvekili adayına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilir ve adaya dair tüm gelişmeleri, Adana milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ak Parti Adana milletvekili adayları kim? MHP Adana milletvekili adayları kim? CHP Adana milletvekili adayları kim? İyi Parti Adana milletvekili adayları kim? Saadet Partisi Adana milletvekili adayları kim? Diğer partilerin Adana milletvekili adaylarının kim olduğunu Adana milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.