Antalya Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

AK PARTİ

ANTALYA

1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
2 MUSTAFA KÖSE
3 SENA NUR ÇELİK
4 İBRAHİM AYDIN
5 ATAY USLU
6 KEMAL ÇELİK
7 GÜLÇİN ÖZBOZ
8 SEYİT EMRE GÖYÜK
9 ERCAN MEKTEPLİOĞLU
10 MUSTAFA ERKAN
11 HASAN HÜSEYİN CENGİZ
12 ESMA BALABAN KARACAN
13 HASAN DEMİR
14 ÖMER AKBAŞ
15 CANBEY ÇETİN
16 HASAN KEREM ÜNSAL

MHP

ANTALYA

1 ABDURRAMAN BAŞKAN
2 AHMET SELİM YURDAKUL
3 TARKAN AKILLI
4 HÜSEYİN YILDIZ
5 TUNCAY TEMUR
6 İLKNUR FİDAN KEPEZ
7 MEHMET ALİ TUNA
8 YETER KESKİN ÖTELEŞ
9 ZİYA YILDIRIM
10 ÖMER ÖZBEK
11 MUSTAFA KÜRŞAD SERT
12 SUAT AKGÜL
13 TÜMER EMEKSİZ
14 ŞÜKRAN AKÇA
15 KÜRŞAD TATAR
16 MUSTAFA HAKAN TOPCU

CHP

ANTALYA

1-DENİZ BAYKAL
2-ÇETİN OSMAN BUDAK
3-RAFET ZEYBEK
4-AYDIN ÖZER
5-SEMİH ESEN
6-FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
7-SEVGİ DOĞAN
8-NAZMİ GÜNDÜZ
9-ŞENGÜL YEŞİLDAL
10-NUSRET BAYAR
11-VAHAP TUNCER
12-KEMAL BİLAL ÖNER
13-ALİ TAKAVUT
14-SİBEL GEZEN
15-ÖZLEM ŞAHİN
16-İSMAİL HAKKI GÜL

İYİ PARTİ

ANTALYA

1 FERİDUN BAHŞİ
2 HASAN SUBAŞI
3 TUBA VAROL ÇOKAL
4 FULYA YASEMİN
5 KADRİ LEVENT DİM
6 MUSA ERTUĞAN
7 BÜNYAMİN SEÇME
8 NEŞE TOKER
9 MERYEM AYDOĞAN
10 CAFER ÜNAL
11 CAHİT KOCABEYOĞLU
12 BİROL ÜSTEM
13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
14 ALPER TUNÇER
15 YAKUP CEM ÇINAR
16 LEYLİ KEMAL

2018 genel seçimleri için aday olan Antalya milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya milletvekili adayları sayfamızda, Antalya’dan aday olan milletvekillerini öğrenebilir, profil sayfalarında gezinebilir, Antalya milletvekili adayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Milletvekili adaylarının seçim programlarının da sunulduğu Antalya milletvekili adayları sayfamızda, Antalya adayları ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, sosyal medya hesaplarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Antalya milletvekili adayları, MHP Antalya milletvekili adayları, CHP Antalya milletvekili adayları, İyi Parti Antalya milletvekili adayları, Saadet Partisi Antalya milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar, Antalya milletvekili adayı sayfamızda.

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzun Antalya milletvekili adayları sayfasında şunları bulabilirsiniz. Antalya milletvekili adayının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… Yine milletvekili adayının gerçekleştirdiği organizasyonlardan videoları görüntüleyebilir, milletvekili adayına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilir ve adaya dair tüm gelişmeleri, Antalya milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ak Parti Antalya milletvekili adayları kim? MHP Antalya milletvekili adayları kim? CHP Antalya milletvekili adayları kim? İyi Parti Antalya milletvekili adayları kim? Saadet Partisi Antalya milletvekili adayları kim? Diğer partilerin Antalya milletvekili adaylarının kim olduğunu Antalya milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.