Balıkesir Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

AK PARTİ

BALIKESİR

1 ADİL ÇELİK
2 BELGİN UYGUR
3 YAVUZ SUBAŞI
4 MUSTAFA CANBEY
5 PAKİZE MUTLU AYDEMİR
6 ÖMER ALAN
7 OSMAN BILDIR
8 ZEYNEP DENİZ
9 ENCAN AYDOĞDU

MHP

BALIKESİR

1 MEHMET KABAN
2 FEVZİ ERKUT ASLANOĞLU
3 SABİRE ZÜMRÜT TEMİZER
4 FATMA SAVRAN
5 HADİ SELİMOĞLU
6 BEYTULLAH DUYAR
7 MEHTAP AKGÜL
8 KAMİL ÜRER
9 SÜLEYMAN PEHLİVAN

CHP

BALIKESİR

1-AHMET AKIN
2-FİKRET ŞAHİN
3-ENSAR AYTEKİN
4-İRFAN BARIŞ
5-SEVAL BOZKURT
6-ENDER BİÇKİ
7-NEŞE ZENGİN
8-BERRİN GENÇOĞLU
9-OĞULCAN KOÇAK

İYİ PARTİ

BALIKESİR

1 İSMAİL OK
2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
3 NEZAHAT SALON
4 YAŞAR GENÇ
5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
6 KERİMAN KÜLTÜR
7 ÖZLEM URAL
8 EROL AYDEMİR
9 ONUR ŞENEL

2018 genel seçimleri için aday olan Balıkesir milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir milletvekili adayları sayfamızda, Balıkesir’den aday olan milletvekillerini öğrenebilir, profil sayfalarında gezinebilir, Balıkesir milletvekili adayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Milletvekili adaylarının seçim programlarının da sunulduğu Balıkesir milletvekili adayları sayfamızda, Balıkesir adayları ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, sosyal medya hesaplarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Balıkesir milletvekili adayları, MHP Balıkesir milletvekili adayları, CHP Balıkesir milletvekili adayları, İyi Parti Balıkesir milletvekili adayları, Saadet Partisi Balıkesir milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar, Balıkesir milletvekili adayı sayfamızda.

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzun Balıkesir milletvekili adayları sayfasında şunları bulabilirsiniz. Balıkesir milletvekili adayının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… Yine milletvekili adayının gerçekleştirdiği organizasyonlardan videoları görüntüleyebilir, milletvekili adayına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilir ve adaya dair tüm gelişmeleri, Balıkesir milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ak Parti Balıkesir milletvekili adayları kim? MHP Balıkesir milletvekili adayları kim? CHP Balıkesir milletvekili adayları kim? İyi Parti Balıkesir milletvekili adayları kim? Saadet Partisi Balıkesir milletvekili adayları kim? Diğer partilerin Balıkesir milletvekili adaylarının kim olduğunu Balıkesir milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.