Çanakkale Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

AK PARTİ

ÇANAKKALE

1 BÜLENT TURAN
2 JÜLİDE İSKENDEROĞLU
3 FURKAN SEZER
4 FIRAT AKGÜN

MHP

ÇANAKKALE

1 EVREN YALÇIN
2 NECİP FAZIL BAYRAM
3 ALİYE ERTOPÇU
4 ARDA BOZKURT

CHP

ÇANAKKALE

1-MUHARREM ERKEK
2-ÖZGÜR CEYLAN
3-METİN ÜMİT URAL
4-SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

İYİ PARTİ

ÇANAKKALE

1 RIDVAN UZ
2 İSMET BALKAN
3 İKBAL AYTAÇ
4 MEHMET TAMER ERGÜN

2018 genel seçimleri için aday olan Çanakkale milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale milletvekili adayları sayfamızda, Çanakkale’den aday olan milletvekillerini öğrenebilir, profil sayfalarında gezinebilir, Çanakkale milletvekili adayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Milletvekili adaylarının seçim programlarının da sunulduğu Çanakkale milletvekili adayları sayfamızda, Çanakkale adayları ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, sosyal medya hesaplarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Çanakkale milletvekili adayları, MHP Çanakkale milletvekili adayları, CHP Çanakkale milletvekili adayları, İyi Parti Çanakkale milletvekili adayları, Saadet Partisi Çanakkale milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar, Çanakkale milletvekili adayı sayfamızda.

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzun Çanakkale milletvekili adayları sayfasında şunları bulabilirsiniz. Çanakkale milletvekili adayının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… Yine milletvekili adayının gerçekleştirdiği organizasyonlardan videoları görüntüleyebilir, milletvekili adayına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilir ve adaya dair tüm gelişmeleri, Çanakkale milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ak Parti Çanakkale milletvekili adayları kim? MHP Çanakkale milletvekili adayları kim? CHP Çanakkale milletvekili adayları kim? İyi Parti Çanakkale milletvekili adayları kim? Saadet Partisi Çanakkale milletvekili adayları kim? Diğer partilerin Çanakkale milletvekili adaylarının kim olduğunu Çanakkale milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.