İstanbul Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MUSTAFA DEMİR
Adalet ve Kalkınma Partisi - İstanbul Milletvekili Adayı

AK PARTİ

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

BERAT ALBAYRAK
NURETTİN CANİKLİ
MUSTAFA ATAŞ
EROL KAYA
VEDAT DEMİRÖZ
RAVZA KAVAKCI KAN
OSMAN BOYRAZ
İSMET UÇMA
MİHRİMAH BELMA SATIR
AHMET BERAT ÇONKAR
HULUSİ ŞENTÜRK
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
EYÜP ÖZSOY
SERKAN BAYRAM
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
ŞEYMA DÖĞÜCÜ
AZMİ EKİNCİ
HURŞİT YILDIRIM
ALİ SEVİNÇ
TUĞBA ERCAN
SABRİ BALAMAN
ESMA ERSİN
MUSTAFA MİCAN
AHMET ÖZDİNÇ
İBRAHİM İLCİ
SEMANUR KOÇAL
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
FEYZULLAH TUNA
FUAT KİNSİZ
AHMET AYHAN KAYAOĞLU
SİNEM DEMİR
MUHAMMET ALİ KUMRU
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
OKTAY TAN

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

SÜLEYMAN SOYLU
FATMA BETÜL SAYAN KAYA
VOLKAN BOZKIR
ABDULLAH GÜLER
HASAN TURAN
SERAP YAŞAR
AZİZ BABUŞCU
ŞİRİN ÜNAL
CANAN KALSIN
AHMET HAMDİ ÇAMLI
MARKAR ESEYAN
MUSTAFA DEMİR
İFFET POLAT
İBRAHİM YASİN KIRICI
SALİH ÇAKIR
AYŞE BÖHÜRLER
SUNA TARHAN
AHMET HAMDİ GÖRK
HACI MEHMET BAYKURT
MUSTAFA ARABUL
BEYZA SINDIRAÇ
SERKAN HASER
AHMET YILDIZ
EMİNE ÇAKIR
HAMZA KULAKSIZ
SEVDE SENA DAĞLI
ENES KAŞKAŞ
HALİL POYRAZ

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

NUMAN KURTULMUŞ
MEHMET MUŞ
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
MEHMET DOĞAN KUBAT
TÜLAY KAYNARCA
HALİS DALKILIÇ
EMİNE SARE AYDIN YILMAZ
NEVZAT ŞATIROĞLU
ZAFER SIRAKAYA
RÜMEYSA KADAK
AHMET MÜCAHİT ARINÇ
MUSTAFA YENEROĞLU
ERKAN KANDEMİR
ŞAMİL AYRIM
ALEV DEDEGİL
YILDIZ SEFERİNOĞLU
ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET
MÜRTEZA ZENGİN
AYHAN OĞAN
HAŞİM TAŞKIRAN
RUKEN KİLERCİ
RASİM ERDOĞMUŞ
HATİCE BOZDAĞ
MEHMET UMUR
OYA EREN
BÜLENT DURGUN
ZEHRA ERCAN
ALİ ÇEZİK
HASENE ÇAPAR
SEDAT SAYIMOĞLU
CAHİT KESKİN
SİNAN KARŞIYAKA
HAYRİYE KUZU
MEHMET EMİN AŞIKKUTLU
MÜNİR EREN

CHP

İSTANBUL 1. BÖLGE

1-MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
2-GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
3-ONURSAL ADIGÜZEL
4-FETHİ AÇIKEL
5-GÜRSEL TEKİN
6-İLHAN KESİCİ
7-OĞUZ KAAN SALICI
8-MAHMUT TANAL
9-İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
10-SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
12-MUSTAFA OKTAY AKSU
13-HASAN UZUNYAYLA
14-MUSTAFA ÖZTAŞKIN
15-TAHSİN USTA
16-HÜSEYİN SAĞ
17-BERİL ÖNER
18-YÜKSEL TAŞKIN
19-HASAN BASRİ ÖZBEK
20-DENİZ DOĞAN GÜNAY
21-ERTAN AKSOY
22-NURAY ÇEPNİ
23-DUYGU ÇELİK
24-ARZU ÖZALP
25-PINAR UZUN
26-TUBA TORUN
27-ALİ RIZA YILDIRIM
28-YÜCEL OTO
29-MURAT CİRAV
30-MELİS TİMUR
31-EMRE AKKUŞ
32-UMUT ÇAKIR
33-AYLİN SARITAŞ
34-GAZİ KARAKURT
35-TİMUÇİN GÜLTEKİN

İSTANBUL 2. BÖLGE

1-KADRİ ENİS BERBEROĞLU
2-AYKUT ERDOĞDU
3-AHMET TUNCAY ÖZKAN
4-MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
5-YÜKSEL MANSUR KILINÇ
6-YUNUS EMRE
7-GÖKAN ZEYBEK
8-ALİ ŞEKER
9-DERYA ŞENTÜRK
10-MERSİN BALKAN
11-MEHMET DİRİBAŞ
12-BAHATTİN TURNALI
13-FERHAT EPÖZDEMİR
14-İSMAİL YÜKSEL
15-ADNAN AYBER
16-BURAK KAAN YILMAZSOY
17-CANAN SEZENLER
18-HACER FOGGO
19-GÜVEN KARATAŞ
20-YUSUF KENAN KOLAT
21-VEYSİ SİNAN BOZDEMİR
22-CEM CENGİZ YILMAZ
23-ECE BATUMLU TALAS
24-PELİN YURDAKUL
25-ŞEYMA DUMRUL
26-YUSUF ERGÜVEN
27-ÖZGÜR DÜZGÜN
28-DENİZ KAYA

İSTANBUL 3. BÖLGE

1-ENGİN ALTAY
2-ERDOĞAN TOPRAK
3-MEHMET BEKAROĞLU
4-ZEYNEL EMRE
5-SİBEL ÖZDEMİR
6-ÖZGÜR KARABAT
7-TURAN AYDOĞAN
8-EMİNE GÜLİZAR EMECAN
10-TURAN HANÇERLİ
11-BAYRAMALİ ÇEŞMECİ
12-ALİ ULVİ GÖKBULAK
13-MEHMET SAİT YÜCEL
14-ALİ MUHİTTİN TIĞLI
15-SİNAN KARAHAN
16-SİNAN KARACA ÖZTÜRK
17-MAHFUZ YETÜT
18-ŞAHANIM METER
19-IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU
20-YAĞMUR GEYGEL
21-ENGİN ERTAÇ
22-CEMİL CAN DİNÇ
23-AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK
24-HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
25-SEDA ÖNDER
26-BEKTAŞ DAVUTOĞLU
27-ARZU ATTEPE
28-HÜSEYİN DURAN
29-ERDAL SARIKAYA
30-ELİF KESKİNEL ÜLKER
31-ALİ OSMAN ÖZDİLEK
32-KEMAL ÖZKİRAZ
33-İLYAS DUMAN
34-OSMAN TELLİOĞLU
35-ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

İYİ PARTİ

İSTANBUL 1.BÖLGE

1 HAYRETTİN NUHOĞLU
2 AHMET ÇELİK
3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
4 MERAL ALEMDAR
5 YÜCEL COŞKUN
6 ONUR AYDIN
7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
8 EMİNE KÜÇÜKALİ
9 ADİL ERKOÇ
10 ARİF TEVETOĞLU
11 DURSUN ÇOLAK
12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
13 OĞUZ SARUL
14 MİTHAT BORA BULUT
15 NAZLI ASPAY CEBECİ
16 OKTAY ERÇAKAR
17 ŞENTÜRK DEMİRAL
18 FUAT ONBAŞILI
19 KUBİLAY PEYİK
20 HİLAL TUNCER
21 UFUK ÜNAL
22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
24 SEVGİ ŞAHİN
25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
26 TUBA ALAYLI
27 AYSEL KIRALİ
28 YELDA GARGUN
29 MURAT AĞIREL
30 ONUR HANLIOĞLU
31 ÖNDER FARUK PARMAK
32 BÜLENT ASLAN
33 YÜKSEL KARAÇAM
34 YÜKSEL BAT
35 CANER YILMAZ

İSTANBUL 2.BÖLGE

1 ÜMİT ÖZDAĞ
2 FATİH MEHMET ŞEKER
3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
4 İLAY AKSOY
5 COŞKUN YILDIRIM
6 MEHMET ASLAN
7 BİNNUR KARADAĞLI
8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
9 VEDAT YENERER
10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
11 NURİ YILMAZ
12 CEMİLE ALBAŞ
13 RÜSTEM FIRAT
14 AYCAN GÜLEÇLİLER
15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
16 GÖKHAN KARGI
17 ALİ AKER
18 ERTAN VAROL
19 MUAMMER DEMİRCİ
20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
21 YAŞAR KIZILKUM
22 BURÇİN GÖKÇE
23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
24 FİSUN MEHLİKA TOCA
25 MUSTAFA AKAY
26 AYDIN EGEMEN
27 MUSTAFA YAZICI
28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

İSTANBUL 3.BÖLGE

1 AHAT ANDİCAN
2 ÜMİT BEYAZ
3 HAYATİ ARKAZ
4 MELTEM ÜNAL ERZEN
5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
6 HÜSEYİN ÜLGER
7 ÖZDEMİR POLAT
8 ELMAS GRAĞOS
9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
10 İSKENDER DURİÇ
11 MERRİN HASİPOĞLU
12 CELAL KARAPINAR
13 SUAT SARI
14 ZEKİ BULGAN
15 OSMAN ERUSTA
16 EVRİM TOK
17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
18 MUSTAFA BİLGİLİ
19 MEHMET PÜTÜN
20 RUHİYE AYLA DEMİR
21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
22 ZİHNİYE GÜRKAN
23 ALİ HAYDAR GÜVEN
24 MELİHA APAYDIN
25 SİBEL KAYA
26 TAYFUN SİLİVRİ
27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
28 NAZMİYE İZGİN
29 KÜRŞAT ÖZER
30 YUSUF YAVUZCAN
31 MURAT KUDRET
32 ARDIL AKIL
33 SEZER ÖZSOY
34 HAKAN AKSU
35 PENBE BOLAT

MHP

İSTANBUL 1.BÖLGE

1 EDİP SEMİH YALÇIN
2 İZZET ULVİ YÖNTER
3 MEHMET BÜLENT KARATAŞ
4 NEVZAT ÜNLÜTÜRK
5 GÜLBEYHAN SAYLAĞ
6 HATİCE AKKAYA
7 AHMET TURAN HOCAOĞLU
8 MEHMET FATİH ÖZDEMİR
9 ABDULAZİZ AYDOĞDU
10 ZEKİ YUSUFOĞLU
11 MÜCAHİT GÜNGÖR
12 KAMİL AYIRIM
13 MURAT ŞAHİN
14 CİHAN TUFAN
15 MUSTAFA AKGÜN
16 ÖMER FARUK GÜNGÖR
17 YUNUS EMRE DURMUŞ
18 ALİ YILMAZ
19 FATİH KAYA
20 ŞÜKRÜ ŞİMŞEK
21 HAKAN ARIKAYA
22 İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI
23 SALİH BALAK
24 HAKAN YILMAZ
25 KADİR CAN KARATAŞ
26 HAKAN YALÇIN
27 FATİH DEĞİRMENCİ
28 TARIK TOPÇUOĞLU
29 YILMAZ TİRYAKİ
30 ŞAHİN GÜRZ
31 CEM ÖZKAVCI
32 YUSUF ÇİFTÇİ
33 HASAN DEMİR
34 NURETTİN TURAN
35 CÜNEYT ILGİN

İSTANBUL 2.BÖLGE

1 CELAL ADAN
2 CEMAL ÇETİN
3 NUR TUĞBA AKTAY
4 MURAT KOTRA
5 NİYAZİ PAKSOY
6 SELAMİ ŞİŞMAN
7 FÜSUN KAYAN ARDAMAR
8 MURAT ŞEKERLİ
9 AHSEN MELİKE FIÇICI
10 EDA YILMAZ
11 ZEKİ SEVEROĞLU
12 GÜLLÜ YENER
13 AYDIN KAYA
14 SERKAN CİHAN
15 BAHATTİN AYKUT
16 FİKRET YILDIRIM
17 MEHMET FURKAN CEBECİ
18 HEDİYE ŞEN
19 UFUK TANDOĞAN
20 HİLAL EDA BÜLBÜL
21 FİLİZ GEGİN
22 MURAT ALP
23 FİKRET ÖZKAN
24 TANER KIRHAN
25 UĞUR ARAS
26 ERENCAN ŞAHGÜNAY
27 HASAN SAKA
28 BEDİRHAN ALİ

İSTANBUL 3.BÖLGE

1 FETİ YILDIZ
2 İSMAİL FARUK AKSU
3 ARZU ERDEM
4 AHMET YİĞİT YILDIRIM
5 ERDEM KARAKOÇ
6 VOLKAN YILMAZ
7 DAVUT HASKIRIŞ
8 MUSTAFA ERTEKİN
9 FAZLI YURDABAK
10 GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL
11 YAVUZHAN ALTUN
12 BEKİR SITKI KARAUSTA
13 BAHATTİN ŞENGÜL
14 ARİFE PEKER
15 ALİ DOĞAN
16 TAYYAR ŞAFAK
17 SİBEL KAZAR
18 ALPER KÜNKÜL
19 RIZA PEKER
20 EKREM SARISOY
21 ERGÜN SİLLER
22 AYDIN İNCE
23 MEHMET GÜRBÜZ
24 YUNUS TÜRK
25 OSMAN AKBAŞ
26 TANER KIRHAN
27 MEHMET BÜYÜKCANGA
28 METİN YAZAR
29 HİMMET TATAR
30 ALİ EKBER YEŞİL
31 UYGAR ORAL ÖZTÜRK
32 AYHAN ATMACA
33 ADİL CEYLAN
34 TAHİR PALA
35 AHMET CAN ERBAŞ LİSE ÖĞRENCİ

2018 genel seçimleri için aday olan İstanbul milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul milletvekili adayları sayfamızda, İstanbul’dan aday olan milletvekillerini öğrenebilir, profil sayfalarında gezinebilir, İstanbul milletvekili adayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Milletvekili adaylarının seçim programlarının da sunulduğu İstanbul milletvekili adayları sayfamızda, İstanbul adayları ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, sosyal medya hesaplarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, MHP İstanbul milletvekili adayları, CHP İstanbul milletvekili adayları, İyi Parti İstanbul milletvekili adayları, Saadet Partisi İstanbul milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar, İstanbul milletvekili adayı sayfamızda.

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzun İstanbul milletvekili adayları sayfasında şunları bulabilirsiniz. İstanbul milletvekili adayının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… Yine milletvekili adayının gerçekleştirdiği organizasyonlardan videoları görüntüleyebilir, milletvekili adayına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilir ve adaya dair tüm gelişmeleri, İstanbul milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ak Parti İstanbul milletvekili adayları kim? MHP İstanbul milletvekili adayları kim? CHP İstanbul milletvekili adayları kim? İyi Parti İstanbul milletvekili adayları kim? Saadet Partisi İstanbul milletvekili adayları kim? Diğer partilerin İstanbul milletvekili adaylarının kim olduğunu İstanbul milletvekili adayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.