Tekirdağ Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

AK PARTİ

TEKİRDAĞ

1 MUSTAFA ŞENTOP
2 MUSTAFA YEL
3 ÇİĞDEM KONCAGÜL
4 MESTAN ÖZCAN
5 KERİM ATALAY
6 ABDULLAH ÖĞE
7 CEM KARACA

MHP

TEKİRDAĞ

1 KORAY ÖNSEL
2 ÇIĞIR DOĞU ZORLU
3 MUSTAFA YILDIRIM
4 RECEP ÇALIŞKAN
5 MUHAMMER VAROL
6 ZEHRA ÇALIŞKAN
7 OKTAY ÜSTÜN

CHP

TEKİRDAĞ

1-FAİK ÖZTRAK
2-İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
3-CANDAN YÜCEER
4-EMRE KÖPRÜLÜ
5-ADEM DALGIÇ
6-ARZU MANDALI SUCU
7-İSMAİL DOĞAROĞLU

İYİ PARTİ

TEKİRDAĞ

1 ENEZ KAPLAN
2 MUHTAR MAHRANLI
3 HAZIM TAMER DODURKA
4 BELMA KUVANCI
5 OĞUZHAN AYDIN
6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
7 NURCAN BALCI EROL

2018 genel seçimleri için aday olan Tekirdağ milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Tekirdağ milletvekili adayları, MHP Tekirdağ milletvekili adayları, CHP Tekirdağ milletvekili adayları, İyi Parti Tekirdağ milletvekili adayları, Saadet Partisi Tekirdağ milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar…

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzda şunları da bulabilirsiniz. Milletvekili adaylarının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… ve aday’a dair tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.