Trabzon Milletvekili Adayları

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
HÜSEYİN ÖRS
İyi Parti - Trabzon Milletvekili Adayı

AK PARTİ

TRABZON

1 MUHAMMET BALTA
2 ADNAN GÜNNAR
3 BAHAR AYVAZOĞLU
4 SALİH CORA
5 VEHBİ KOÇ
6 SELÇUK ÇEBİ

MHP

TRABZON

1 NİHAT BİRİNCİ
2 İBRAHİM ÇAKIR
3 MURAT AKSOY
4 EMİRHAN SEÇKİN
5 İSMAİL HAKKI KALYONCU
6 EMBİYA CEVAHİR

CHP

TRABZON

AHMET KAYA
ABDÜL KADİR ÇELEBİ
HİKMET NURİ AYDIN
FERDA KUDUNOĞLU
İSMAİL KAYNAR
MERTCAN FERO

İYİ PARTİ

TRABZON

1 HÜSEYİN ÖRS
2 HÜSEYİN KOLOĞLU
3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
4 TUNA TAŞKIN
5 MURAT KELEŞ
6 NEŞE AY

2018 genel seçimleri için aday olan Trabzon milletvekili adaylarının profil sayfalarını inceleyebilir, milletvekili adaylarına ait sosyal medya hesapları, biyografi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırladığımız portalımızda, genel seçime dair güncel içerikleri takip edebilir, seçimin nabzını tutan anketlerimizi oylayabilir, seçmenin 2018 genel seçimine dair düşünceleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ak Parti Trabzon milletvekili adayları, MHP Trabzon milletvekili adayları, CHP Trabzon milletvekili adayları, İyi Parti Trabzon milletvekili adayları, Saadet Partisi Trabzon milletvekili adayları ve seçime girecek olan bütün adaylar…

2018 genel seçimleri kapsamında hazırlanmış olan ve seçim odaklı güncel içerik sunan platformumuzda şunları da bulabilirsiniz. Milletvekili adaylarının biyografisi, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları, seçim programına dair bilgiler, mitinglerden, esnaf ziyaretlerinden, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar… ve aday’a dair tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.